Het verhaal van Djeda (20)
1: Hoe heeft u FlexWonen NH gevonden in de zoektocht naar woonruimte?
Ik heb FlexWonen NH gevonden omdat ik destijds snel op zoek was naar een woning. En de woningmarkt van nu was het zo moeilijk om iets snel te vinden. Ik zag de site via gemeente Dijk en Waard en na een beetje research te hebben gedaan was ik vrij benieuwd en positief.
2: Waar woonde u voordat u bij ons kwam wonen?
Hiervoor woonde ik bij mijn ouders.
3: Hoe heeft u het wonen bij FlexWonen NH op de Amperestraat ervaren?
Goed, de keuken wordt netjes gehouden en de badkamer ook. Er is wel maar 1 wasmachine, maar als je er op tijd bij bent en het goed plant is dat prima.
4: Hoe heeft u het delen van de voorzieningen op locatie ervaren?
Ik heb het erg aangenaam ervaren! Het was ook voor het eerst dat ik echt op mezelf woonde en ik werd goed ontvangen door de huisbaas. Als ik hulp nodig had waren er genoeg aardige mensen die me konden helpen. Ik was zelfs toe aan meer ruimte en ben zo overgestapt van kamers.
5: Heeft u tips voor andere woningzoekenden hoe zij sneller kunnen doorstromen naar een reguliere woning?
Ja, door met gemeente en omgeving in verbinding te gaan en oplossingsgericht te denken en te overleggen. Er is altijd een oplossing mits je zelf ook eraan werkt en inzet toont. Niet zeuren, maar naar oplossingen zoeken en vriendelijk blijven.
6: Heeft u tips voor ons? Hoe kunnen wij onze dienstverlening verbeteren?
Extra wasmachines.
7: Ik wil verder nog het volgende kwijt.
Ik heb erg genoten van mijn tijd aan de Ampèrestraat! Ik zal het ook zeker aanraden aan iedereen die op zoek is naar een plek voor zichzelf.
